heropstart school

Beste ouders,

Vrijdagavond heeft de Veiligheidsraad een beslissing genomen ivm de heropstart van de scholen.

Wat hebben we geleerd uit de mededeling van de Veiligheidsraad?

  • Op 18 mei mogen er drie leerjaren opnieuw starten: het zesde leerjaar, het eerste en het tweede leerjaar.
  • Voor het zesde leerjaar gaat het om 2 dagen dat zij op school aanwezig zullen zijn. 
  • Voor het eerste en tweede leerjaar gaat het om 4 volle dagen.
  • Er zullen erg strenge veiligheidsmaatregelen opgelegd worden. Zo zullen leerkrachten verplicht worden om een mondmasker te dragen en zijn er strenge maatregelen ivm de handhygiëne en de verplichte afstanden. Dat betekent ook dat klaslokalen heringericht zullen worden.

Wij volgen de situatie op de voet, in nauw overleg met ons schoolbestuur Sint-Goedele, wiens richtlijnen wij verplicht zijn te volgen. We hopen zo snel mogelijk zicht te krijgen op de concrete organisatie in onze school.

Op dit moment zijn er dus ook voor ons vooral vragen. Het is mogelijk dat we dit schooljaar geen gewone schooldag of -week meer kunnen organiseren voor alle kinderen. Dat betekent dat het afstandsonderwijs zoals het nu reeds loopt, zeker nog een tijdje zal doorlopen.

We kunnen ons voorstellen dat jullie nog met vragen zitten. Wanneer we zelf een goed zicht hebben op de situatie of meer nieuws ontvangen, communiceren we dit zo snel als we kunnen met jullie. Contacteer ons gerust indien je extra informatie wenst via telefoon 02 427 08 02 of via e-mail sintalbertschool@skynet.be.

Blijf zorg dragen voor jezelf en elkaar.

Warme groeten

 

Het Sint-Albert Team

myposter_collage_20200427 (1)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s